Українська Служба

Початок сольного музичного проєкту в Польщі. Історія Анни Ліпатової та Артема Уманського

22.04.2024 14:30
Українська співачка Анна Ліпатова розпочала сольний проєкт та випустила першу пісню «Шум». Створила вона її разом із саундпродюсером Артемом Уманським. Музиканти завітали до Польського радіо для України й поділились історією написання пісні, також розповіли про початок творчої співпраці та подальші плани
Аудіо
  • Анна Ліпатова та Артем Уманський про музичну співпрацю та нову пісню «Шум»
Анна Ліпатова та Артем УманськийPRDU/Анастасія Купрієць

Анна Ліпатова — колишня солістка інді-рок-гурту TheFeels розпочала свою сольну кар'єру у Варшаві, де знайшла прихисток після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Серед причин її відходу з гурту було, зокрема, й те, що інші учасники залишались в Україні, а робота на відстані та життя на два міста ускладнювали весь процес. 

Тож співачка ухвалила непросте рішення залишити TheFeels, в якому була вокалісткою понад сім років. Як каже співачка, музика та образ не зовсім відповідали її внутрішнім відчуттям. 

«Частинка рок-музики в мені досі є, але, чесно кажучи, я не бачила себе в образі рок-співачки. Я постійно відчувала, що це жанрове амплуа, що це моя робота. У сольному ж проєкті я себе відчуваю органічно», — поділилася Анна.

Першу пісню «Шум» Анна Ліпатова присвятила темі вигорання, про яку вона знає не з чуток. Ця композиція не побачила б світ без саундпродюсера Артема Уманського. Він займався аранжуванням пісні та допомагав Анні розкрити себе і збудувати новий, органічний образ. 

Більше про їхню музичну співпрацю та майбутні творчі плани можете почути в доданому аудіофайлі.

Анастасія Купрієць